KONST / Litografier / Litografi 8181453
nr 818 1453
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Litografi, Elis Ryberg (1919-1985), 303/360, signerad, motivets mått: 53x63
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:24:49
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg